פנייה מקוונת לשירות הלקוחות

פנייה מקוונת לשירות הלקוחות

לבירור סטטוס משלוח

הצטרפות לרשת נק' חלוקה של צ'יטה שופס

כניסה לממשק ניהול לקוחות

שם משתמש:
סיסמא:

משלוחים של צ'יטה שליחויות – אמינות ודיוק מעל לכל!

בעולם המודרני והמהיר, שילוח מהיר הינו הכרח ששום עסק לא יכול להתקיים בלעדיו. חברת משלוחים הינה חלופה אמינה וזריזה לדואר ישראל, המספקת שירות מקצועי עם יחס אישי.

צ'יטה מגיעה היישר למשרד השולח לאיסוף המשלוח והעברתו עד לנמען. זאת, תוך החתמת הנמען על קבלתו של המשלוח, כדי לספק לשולח אסמכתא על ביצוע המשלוחים. שירותי המשלוחים והשליחויות של צ'יטה, מהירים ויעילים באופן ניכר מאשר השירותים שמספק דואר ישראל. המשלוחים מגיעים עם השליח באופן ישיר ליעד המבוקש, ולא נדרשים לעבור לכל אורך קו החלוקה של דואר ישראל. כמו כן, משלוחים מועדים יותר לאובדן במערכת כשהם מועברים ביחד עם דברי דואר רבים, מאשר בהעברה ספציפית וישירה על ידי שליח אחד. יתרונות אלו חשובים במיוחד כשמדובר בדברי דואר רגישים מבחינת תוכן וערך כספי, אותם מבקש הלקוח להעביר במסירה ישירה לנמען בלבד.

חברת שליחויות אמינה ומנוסה עונה על הצרכים הללו. היא מייעלת את תפקודו של העסק שלך, מקלה עליך, וחוסכת עבורך את ההתעסקות עם הפן הלוגיסטי של שליחת המשלוח ללקוחותיך. בנוסף, חברת שליחויות מאתרת במיומנות נמענים פרטיים וחברות לצורך מסירות משפטיות, וכדומה. כזאת היא בדיוק צ'יטה.

צ'יטה שליחויות מתחייבת למצוינות בשירות , משלוח מהיר, למחויבות לסודיות, למהירות תגובה ולאמינות ללא פשרות – כדי להבטיח העברת משלוחים זריזה, זהירה, וקפדנית.

חברת צ'יטה הנה חברה אמינה, מקצועית ומנוסה הפועלת בתחום כבר מעל 20 שנה.

כלי רכב של צ'יטה
חברת משלוחים

שילוח פנים ארצי

צ'יטה דואגת שהמשלוחים שלכם לא יעברו בין ידיים אלמוניות של קבלני משנה. הבלדרים בהם אנו משתמשים הינם כולם עובדי החברה, המפוזרים בחמישה סניפים, ומגיעים לכל נקודה ברחבי הארץ במהירות מירבית.

משלוחים לרשתות חנויות

צ'יטה מתמחה בעבודה עם רשתות, תוך תשומת לב לחשיבות לוחות הזמנים הייחודיים לפיהם מתנהלת עבודת הקניונים והחנויות. עובדים לבושי מדים מלאים מספקים הפצת משלוחים ממחסני חברות גדולות אל מרכזי הקניות והמסחר, בכלי רכב חדישים.

משלוחים ישירים לבתי-אב

הגעה ישירה ומהירה עד בית הנמען לכל מקום ולכל יישוב בישראל, ללא עיכובים. שירות מיוחד להפצת מוצרים במכירה ישירה, ללא תקלות. השליחים של צ'יטה מגיעים אל הלקוח על פי תיאום מוקדם עמו, תוך יום עסקים אחד בלבד.

שילוח משטחי סחורה

צ'יטה מספקת שירות של העברת משטחים לכל חלקי הארץ תוך יום עסקים בלבד, עם אפשרות לפריקה ולהעמסה ידנית, על ידי משאיות חדישות.

פרויקטים מיוחדים:
צ'יטה מבצעת שירותי גביית תשלום כנגד סחורה, באמצעות מערך מיוחד וזהיר. המשלוחים של צ'יטה מגיעים לכל מקום – כולל התמחות ביהודה ושומרון ובמזרח ירושלים – בעזרת 300 בלדרים, המבצעים משלוחים לכל פינה בארץ.

מעקב וטיפול בהזמנות
שילוח פנים ארצי